Urządzenia do pakowania

 


Urządzenia do pakowania – przyspiesz pracę i zacznij oszczędzać. Niezależnie, czy prowadzisz hurtownię dropshippingową, czy też mały sklep internetowy to codziennie zmagasz się z pakowaniem paczek. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie, gdyż każdy błąd może być bardzo kosztowny, wszak to ty odpowiadasz za ewentualne uszkodzenia towaru. Ponadto czas to pieniądz, stąd nie możesz tracić na to zbyt dużo czasu, gdyż i klienci wymagają szybkiej wysyłki. Dlatego w takiej sytuacji niezbędne są urządzenia do pakowania.

Dyspenser do taśm pakowych – szybkość i precyzja

Aby dobrze zapakować paczkę konieczne jest zastosowanie odpowiednio mocnej taśmy. Ale to dopiero połowa sukcesu. Następnie należy ją przykleić w sposób precyzyjny. I tutaj zaczynają się schody. Komu nie zdarzyło się przy przyklejaniu taśmy jej nieprawidłowe naciągnięcie, wskutek czego powstały nieestetyczne zrolowania? Przy próbie jej odklejenia kończyło się zniszczeniem opakowania. Dlatego niezależnie czy wysyłają Państwo paczkę bliskiej osobie, czy też prowadzą działalność gospodarczą, warto wyposażyć się w dyspenser do taśm pakowych. Zapewnia on niezwykłą precyzję i przyspiesza czas pracy. Na taśmie nie pozostawia się odcisków palców, nie występuje również efekt jej zrolowania i zgięcia. W sytuacji, gdy pakowacz musi w ciągu godziny spakować setki paczek nie może sobie pozwolić na przestoje. Praca na akord wymaga odpowiedniego wyposażenia. Dyspenser do taśm pakowych sprawdzi się nie tylko przy pakowaniu kartonów, ale również zabezpieczaniu folii stretchowej czy bąbelkowej.

Opakowywanie przedmiotów wielkogabarytowych i o nieregularnym kształcie

Praca przy przygotowywaniu towarów do wysyłki wymaga stosowania nie tylko sprzętów podnośnikowych, ale często również wszelkiego rodzaju opakowań. W magazynie sklepu meblowego do zabezpieczania mebli stosuje się folie stretchowe. Szczególnie przydają się do tych elementów, których nie można rozłożyć na części, np. foteli tapicerowanych. Tutaj niezbędne jest zabezpieczenie zarówno samego przedmiotu przed uszkodzeniem, jak i materiału przed przetarciem. Folia stretchowa musi być zatem rozłożona bardzo precyzyjnie. Do tego celu służy odwijak do folii stretch. Dzięki niemu można szybciej i precyzyjniej wykonać pracę, a jednocześnie nie trzeba obawiać się o uszkodzenie folii. Odwijaki do folii stretch charakteryzują się wytrzymałością i dopracowane są w każdym najmniejszym szczególe. Dzięki temu doskonale sprawdzają się nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Ergonomiczny kształt tego urządzenia sprawia, że z jego obsługą poradzą sobie także osoby, które opakowują przedmioty przy pomocy folii stretch po raz pierwszy. Wybierając nasze urządzenia do pakowania można zintensyfikować pracę przy przygotowywaniu towarów do wysyłki.