Taśmy pakowe

 


Prowadząc firmę handlowo-usługową oferującą swoje produkty online z dostawą do klienta indywidualnego bądź firmy koniecznie muszą Państwo zadbać o odpowiednie zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem. Dlatego taśmy pakowe z naszej oferty są najlepszym wyborem gwarantującym, że niezależnie od gabarytów paczki, trafi ona w niezmienionym kształcie, a w związku z tym produkty znajdujące się wewnątrz dotrą bez szwanku.

 

Taśmy samoprzylepneTaśmy papieroweTaśmy PCV CICHETaśmy maszynowe
Taśmy pakowe z nadrukiemTaśmy papierowe z nadrukiemTaśmy PCV CICHE z nadrukiemTAŚMY Z GOTOWYM NADRUKIEM

 

Taśmy pakowe dostępne w naszej ofercie wykonane są zarówno z PCV, jak i papieru krepowego. Pierwsze z nich są odpowiednie do zabezpieczenia zarówno małych jak i dużych paczek i można zlecić wykonanie na nich nadruku metodą fleksograficzną. Kolorowy nadruk jest bardzo dobrze widoczny i odporny na niekorzystne czynniki środowiskowe, podobnie jak sama taśma.

Oczywiście jeśli firma stawia na ekologiczne rozwiązania to zdecydowanie polecamy nasze taśmy pakowe papierowe, które również mogą być zaopatrzone w firmowy nadruk. Są w 100% biodegradowalne, w związku z tym osoby prowadzące segregację nie muszą mozolnie oddzielać kartonów i taśm przeznaczonych do recyklingu. Wybierając pośród dostępnych modeli warto zwrócić również uwagę na możliwość cichego rozwijania taśm. Takie modele również znalazły się w naszej ofercie.

W sytuacji, gdy magazyn pracuje pełną parą, podobnie jak stanowiska, gdzie pakowane są paczki, to taki drobny element może sprawić, że pracownicy nie będą musieli słuchać irytującego dźwięku towarzyszącemu oddzielaniu się kolejnych warstw taśmy od zwoju. Wiele taśm posiada warstwę kleju kauczukowego, który bardzo dobrze przykleja się do kartonu, a także folii. Nadaje się do zabezpieczenia wielkogabarytowych przesyłek, gdzie użycie mocnych taśm jest koniecznością. Czasami warunki przy pakowaniu to wyjątkowo niska temperatura. W tym przypadku również sprawdzą się taśmy pakowe z klejem kauczukowym. Z kolei w przypadku wysokiej temperatury i warunków pylenia, także kartonów warto wybierać taśmy pakowe z klejem hot-melt. Nasze taśmy pakowe to zatem doskonały wybór zarówno dla producentów żywności, którzy swoje produkty wysyłają zabezpieczone od wewnątrz lodem, jak i producentów mebli, gdzie warunki zapylenia przy produkcji są standardem. Każda branża może znaleźć rozwiązanie skrojone do swoich potrzeb.