O firmie

 


Przedsiębiorstwo JFK PARTNER GROUP jest czołowym producentem taśm pakowych z nadrukiem, taśm grodzeniowych z nadrukiem i taśm ostrzegawczych. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo taśmy pakowe, taśmy papierowe, folie stretch, kartony, tuby, wypełniacze do paczek i pozostały asortyment z działu opakowań.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, bazującą w 100% na kapitale polskim. Obsługujemy firmy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży co gwarantuje wszystkim klientom profesjonalne doradztwo techniczne a także miłą obsługę.

Z myślą o doskonałej jakości świadczonych usług, wykorzystujemy nowoczesny i wydajny park maszynowy, który pozwala na realizację Państwa zamówień z najwyższą precyzją. Dzięki temu oferujemy produkty i usługi na europejskim poziomie.

Nasza oferta: producent: taśma z nadrukiem, taśma z logo, taśma ostrzegawcza, taśma ogrodzeniowa, taśma do kartonów, taśma pakowa, taśma samoprzylepna, folia stretch, folia bąbelkowa, kartony.

Naszym klientom zapewniamy

  • krótkie terminy realizacji ok. 7dni na taśmy z nadrukiem
  • produkcja taśm z nadrukiem już od 72 sztuk
  • intensywne kolory nadruków
  • mocny klej na taśmach
  • wysoką jakość produktów
  • konkurencyjne ceny
  • utrzymywanie stoków magazynowych „na wywołanie”
  • terminowość dostaw
  • profesjonalną i miłą obsługę

 

Klienci naszej firmy mogą liczyć na pełną gamę usług, począwszy od prezentacji, poprzez przeprowadzanie prób, aż do końcowego doboru produktu.

Wykorzystywane przez nas linie produkcyjne specjalizują się w produkcji taśm z nadrukiem firmowym.

Stosowane materiały najwyższej jakości oraz nowoczesne metody produkcji sprawiają, że nasze taśmy z nadrukiem charakteryzują się stałą grubością, wysokimi parametrami dynamometrycznymi oraz wysoką przylepnością w każdych warunkach.

Taśmy z nadrukiem są idealnym rozwiązaniem w ręcznych i automatycznych systemach pakujących. Oprócz zastosowań typowo opakowaniowych i reklamowych mają także, a być może przede wszystkim, zastosowanie zabezpieczające.

Posiadamy własne studio graficzne, dzięki czemu możemy śledzić jakość zamawianych produktów od powstania pomysłu klienta po ostateczną akceptację gotowego produktu, co gwarantuje profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Stałym klientom proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, wysokie rabaty oraz dogodne formy i terminy płatności.

Szybkie terminy realizacji, wysoka jakość wyrobów, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny sprawiają, że warto nam zaufać.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, oraz zachęcamy do zakupów w naszej firmie.

Producent taśma z nadrukiem - taśma z logo, taśma ostrzegawcza, taśma ogrodzeniowa, taśma do kartonów, taśma pakowa producent