O firmie

 


Przedsiębiorstwo JFK PARTNER GROUP jest czołowym producentem taśm klejących z nadrukiem, taśm grodzeniowych i ostrzegawczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, bazującą w 100% na kapitale polskim.
Z myślą o doskonałej jakości świadczonych usług, wykorzystujemy nowoczesny i wydajny park maszynowy, który pozwala na realizację Państwa zamówień z najwyższą precyzją.
Dzięki temu oferujemy produkty i usługi na europejskim poziomie.
Nasza oferta: producent: taśma z nadrukiem, taśma z logo, taśma ostrzegawcza, taśma ogrodzeniowa, taśma do kartonów, taśma pakowa.
 
Doświadczenie i fachowość pracowników gwarantuje wszystkim klientom doradztwo techniczne a także profesjonalną i miłą obsługę.

 

Naszym klientom zapewniamy

  • krótkie terminy realizacji ok. 7dni
  • terminowość dostaw
  • produkcja już od 72 sztuk
  • wysoką jakość produktów, intensywne kolory, mocny klej
  • konkurencyjne ceny
  • projekt graficzny GRATIS
  • utrzymywanie stoków magazynowych „na wywołanie”
  • profesjonalną i miłą obsługę

 

Klienci naszej firmy mogą liczyć na pełną gamę usług, począwszy od prezentacji, poprzez przeprowadzanie prób, aż do końcowego doboru produktu.
 
Wykorzystywane przez nas linie produkcyjne głównie specjalizują się w produkcji taśm z nadrukiem firmowym.
 
Stosowane materiały najwyższej jakości oraz nowoczesne metody produkcji sprawiają, że nasze taśmy z nadrukiem charakteryzują się stałą grubością, wysokimi parametrami dynamometrycznymi oraz wysoką przylepnością w każdych warunkach.
 
Taśmy z nadrukiem są idealnym rozwiązaniem w ręcznych i automatycznych systemach pakujących. Oprócz zastosowań typowo opakowaniowych i reklamowych mają także, a być może przede wszystkim, zastosowanie zabezpieczające.

Posiadamy własne studio graficzne, dzięki czemu możemy śledzić jakość zamawianych produktów od powstania pomysłu klienta po ostateczną akceptację gotowego produktu, co gwarantuje profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Stałym klientom proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, wysokie rabaty oraz dogodne formy i terminy płatności.

Szybkie terminy realizacji, wysoka jakość wyrobów, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny sprawiają, że warto nam zaufać.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, oraz zachęcamy do zakupów w naszej firmie.
Producent taśma z nadrukiem - taśma z logo, taśma ostrzegawcza, taśma ogrodzeniowa, taśma do kartonów, taśma pakowa producent.