Folie stretch

 


Folie stretch są stworzone do zabezpieczania delikatnych i kruchych materiałów, takich jak szkło, czy ceramika. Są także wykorzystywane przez firmy z różnych branż. Dzięki swoim właściwościom są niezastąpione i trudno wyobrazić sobie ich brak w wielu okolicznościach.

 

 

Folie stretch – dla małych i dużych firm

Choć folie stretch pierwszy raz zostały dopuszczone do użytku już w 1898 roku, to przez dekady przeszły wiele zmian i modyfikacji. Dzięki temu folie stretchowe dostępne w naszej ofercie są niezwykle odporne na przedziurawienia, a ponadto charakteryzują się elastycznością oraz przepuszczalnością. Wszystko to sprawia, że są obowiązkowym elementem wyposażenia każdej firmy, niezależnie od jej wielkości. Mogą być więc wykorzystywane, np. przez malarzy do zabezpieczania mebli przed zachlapaniem farbą. Ponadto wykorzystują je firmy budowlane np. przy pracach elewacyjnych i zabezpieczeniu okien. Również firmy dropshippingowe i magazynowe zabezpieczają wysyłane przedmioty folią, co poprawia bezpieczeństwo i w znacznym stopniu ogranicza możliwość uszkodzenia w trakcie transportu, a to za sprawą tego, iż zapobiega ona przemieszczaniu się przedmiotów znajdujących się w jednym kartonie.

Folie stretch – niezbędne w Twoim domu

Folie stretch są również szeroko wykorzystywane w gospodarstwach domowych. Można je wykorzystać podczas remontów, szczególnie gdy chcemy ochronić np. parkiet przed zarysowaniem i zabrudzeniem, a także zaoszczędzić sobie pracy przy sprzątaniu. Kolejną zaletą folii stretch jest fakt, że świetnie przylega do przedmiotów, niezależnie od ich kształtu. Zatem sprawdzą się także, gdy chcemy zabezpieczyć przedmioty przed zniszczeniem, zakurzeniem i wilgocią, po czym umieścić na strychu.

Czarne czy transparentne – oto jest pytanie

W naszej ofercie dostępne są zarówno czarne, jak i transparentne folie stretchowe. Folie transparentne polecamy np. firmom kurierskim. Dzięki nim łatwiej jest zidentyfikować przedmioty znajdujące się wewnątrz, co przyspiesza znacząco dostawę. Z kolei folie czarne są doskonałym wyborem wtedy, gdy zależy nam na ukryciu zawartości. Folie doskonale nadają się do bezpośredniego zabezpieczenia przedmiotów, które następnie wkładane są do kartonów. Dzięki swojej wytrzymałości i elastyczności nadają się również do opakowania przedmiotów o dużych gabarytach i nietypowych kształtach, np. mebli. Wybierając folie stretch z naszej oferty mają Państwo gwarancję najwyższej jakości, a także szybkiej dostawy.